PRZECISZÓW. Wypadek na krajówce. Sprawca zdarzenia miał przy sobie narkotyki

07 maja 2015 Autor: Administrator

Do zdarzenia 3 samochodów doszło po godzinie 18 w Przeciszowie. Prawdopodobnie jeden z uczestników miał przy sobie narkotyki. W akcji ratowniczej udział brał helikopter.

PRZECISZÓW. Wypadek na krajówce. Sprawca zdarzenia miał przy sobie narkotyki

Do poważnego wypadku doszło po godzinie 18 na krajówce w Przeciszowie. Zderzyły się trzy samochody. Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym jedna osoba  została przetransportowany do Krakowa medicopterem.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący fiatem seicento wyprzedzał mini morrisa i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka volkswagena. W skutek tego zdarzenia wyprzedzany pojazd dobił do obu pojazdów – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, iż jeden z uczestników wypadku miał przy sobie narkotyki.

Na miejscu obecne były dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu oraz jeden zastęp ochotników z Przeciszowa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mieszkaniec, 08.05.2015 21:46
ćpun jechał żeby zabić
michał, 08.05.2015 13:38
W tym zdarzeniu najważniejsze jest to,że miał przy sobie narkotyki.Obrażenia uczestników wypadku są mniej ważne.