PRZECISZÓW. Zaginął 26-letni Łukasz Żogała

10 sierpnia 2016 Autor: sz

26-letni mieszkaniec Przeciszowa wyszedł z ­domu 3 sierpnia. Łukasz Żogała do dnia dzisiejszego nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Aktualnie prowadzone są poszukiwania zaginionego.

fot. nadesłane KPP Oświęcim

fot. nadesłane KPP Oświęcim

Poszukiwany mężczyzna ma ok. 175 cm wzrostu jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie włosy koloru brąz. Twarz pociągła.

26-latek po przebytym złamaniu utyka na prawą nogę. Mężczyzna w momencie wyjścia z domu ubrany był w bluzę dżinsową, jasne spodnie oraz sandały.

-Policjanci poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Łukasza Żogałę lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Zatorze pod numerem 33 84 10 997 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997 – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy