PRZECISZÓW. Zderzyły się dwie ciężarówki

15 czerwca 2015 Autor: Administrator

Dzisiaj około 8.00 w Przeciszowie zderzyły się dwie ciężarówki.

 

PRZECISZÓW. Zderzyły się dwie ciężarówki

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Szkolnej z Oświęcimską. Obywatel Czech najechał na tył poprzedzającego go ciężarówki, którą kierował obywatel Polski.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Maupa, 18.06.2015 11:24
Niegrożna stłuczka. Widziałem.
xyz, 15.06.2015 14:19
Skrzyżowanie Szkolnej i Krakowskiej, a nie Oświęcimskiej