RAJDY SAMOCHODOWE. Wielki powrót po dziesięciu latach, czyli Michał Szałaśny znowu na trasie

27 lipca 2018 Autor: png
Rajdowiec z Oświęcimia Michał Szałaśny wraca na trasę po długich dziesięciu latach. Jutro i w niedzielę będzie się ścigał w górskim rajdzie limanowskim. Fot. gsmp.pzm.pl

Rajdowiec z Oświęcimia Michał Szałaśny wraca na trasę po długich dziesięciu latach. Jutro i w niedzielę będzie się ścigał w górskim rajdzie limanowskim. Fot. gsmp.pzm.pl

Znakomita informacja dla wszystkich miłośników rajdów samochodowych! Po długich, dziesięciu latach przerwy na wyścigowe trasy powraca utytułowany oświęcimski rajdowiec. Michał Szałaśny - bo o nim mowa - wystartuje w rajdzie limanowskim.

Przed nami jedna z najważniejszych imprez samochodowych w naszym kraju. Rozgrywać się będzie w Starej Wsi na odcinku drogi z Limanowej do Kamienicy od miejscowości Stara Wieś do szczytu Przełęcz pod Ostrą.

To już dziesiąta edycja Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Będzie on zaliczany do dziewiątej rundy mistrzostw Europy FIA w wyścigach górskich i 5-6 rundy górskich mistrzostw Polski. Wielkie emocje czekają rajdowych fanów jutro i w niedzielę. Na liście startujących w dziesiątej edycji tego wyścigu znalazł się oświęcimianin - Michał Szałaśny.

W sumie o prymat powalczy 114 załóg. Na trasie długości 5493 metrów pojawią się zawodnicy z Polski, Francji, Słowacji, Luksemburga, Szwajcarii, Chorwacji, Włoch, Czech, Austrii i Kosowa. Na starcie zamelduje się siedemnaście bolidów w tym dwa polskie. Początek zarówno sobotniej, jak i niedzielnej rywalizacji zaplanowano na godz. 9.

Michał Szałaśny wystartuje po aż dziesięciu latach przerwy. Oświęcimski kierowca będzie bronił barw drugiej pod względem frekwencji grupy narodowej A/PL. Pojedzie czerwonym oplem astra. Czy będzie to jednorazowy występ, czy może jednak początek długoletniego powrotu Michała Szałaśnego na rajdowe trasy? Wiele wyjaśni najbliższy weekend w Limanowej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy