RAJDY SAMOCHODOWE. Zbigniew Gabryś "na pudle" Rajdu Śląska

01 lipca 2018 Autor: png
fot. archiwum / zasoby internetu v10.pl

fot. archiwum / zasoby internetu v10.pl

Znakomity brzeszczański rajdowiec - Zbigniew Gabryś zajął trzecie miejsce w zakończonym drugim Rajdzie Śląska, czyli czwartej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zwyciężyli Tomasz Kasperczyk i Damian Syty na Fieście RS. Ten duet wyprzedził Jakuba Brzezińskiego i Kamila Kozdronia (Skoda Fabia R5) oraz Zbigniewa Gabrysia i Artura Natkańca (Ford Fiesta R5).

Po przybyciu na metę z wygranej cieszyli się Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń, ale załodze Kasperczyk-Syty cofnięto karę 10 sekund i to oni w ostatecznym rozrachunku okazali się najlepsi. Wyprzedzili Brzezińskiego i Kozdronia o 0,2 sek. Strata Gabrysia i Natkańca wyniosła 1 minutę 1,10 sek.

Na ostatnim 10-kilometrowym Power Stege’u Zbigniew Gabryś i Artur Natkaniec uplasowali się na piątej pozycji. Najszybsi byli Jakub Brzeziński i Kamil Kozdroń. Ta załoga wyprzedziła Tomasza Kasperczyka i Damiana Sytego, Łukasza Byśkiniewicza i Macieja Wisławskiego oraz Dariusza Polońskiego i Łukasza Sitka.

Kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski odbędzie się na początku sierpnia. Wówczas rozegrany zostanie Rajd Rzeszowski. W klasyfikacji generalnej sezonu pierwsze miejsce zajmuje Jakub Brzeziński. Zbigniew Gabryś jest sklasyfikowany na siódmej pozycji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy