RAJDY SAMOCHODOWE. Zbigniew Gabryś wystartuje w Rajdzie Oświęcimskim!

10 sierpnia 2015 Autor: PNG

Przedostatni weekend wakacji, czyli 21 i 22 sierpnia będzie w Oświęcimiu prawdziwym świętem wszystkich miłośników motoryzacji! Już po raz trzeci Oświęcimskie Stowarzyszenie Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji "Moto Galicja" organizuje Moto-Piknik w ramach którego zaplanowano drugą edycję Rajdu Oświęcimskiego. Informację o starcie w tej imprezie potwierdził znakomity brzeszczański rajdowiec - Zbigniew Gabryś!

fot. archiwum / zasoby internetu v10.pl

fot. archiwum / zasoby internetu v10.pl

-Tak, rzeczywiście mam w planie start w Rajdzie Oświęcimskim - mówi Zbigniew Gabryś. - Mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i zobaczymy się na trasie. Powiem tak, na 99 procent wystartuję w tych zawodach. Pojadę Peugeotem R2 - wyjaśnia Zbigniew Gabryś.

Oświęcimski Rajd to automatycznie czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Jego bazą będzie gmach Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego. Załogi wyruszą na drogi powiatu oświęcimskiego oraz wadowickiego. Rajd znalazł się oficjalnym kalendarzu PZMot. Pierwszą edycję wygrał Piotr Baran i Michał Pacieja na Hondzie Civic. Baran i Paciej wyprzedzili Łukasza Pieniążka i Ryszarda Ciupkę (Honda Civic) oraz Adriana Jurasza i Pawła Pochronia (Renault Clio).

Jakie są najbliższe, sportowe plany Zbigniewa Gabrysia? - Po Rajdzie Oświęcimskim, wystartuję w Rajdzie Wisły. Odbędzie się on 4 i 5 września. W tych zawodach planuję start Fordem R5 - powiedział dla "Oswiecimskie24" - Zbigniew Gabryś.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy