RAJSKO. 78 rocznica boju pod Rajskiem

05 września 2017 Autor: sz
fot. Ewelina Łazarz

fot. Ewelina Łazarz

W poniedziałek przy Pomniku upamiętniającym poległych w boju pod Rajskiem odbyły się uroczystości. W asyście pocztów sztandarowych, hołd złożyli samorządowcy oraz delegacje organizacji i instytucji działających na terenie Gminy Oświęcim.

-Naszą małą ojczyzną jest nasza miejscowość. W tej ziemi na zawsze pozostanie krew bohaterów. A pamięć o nich na zawsze pozostanie żywa. Jestem dumny, że mogę stać tutaj z Wami – powiedział Albert Bartosz, wójt Gminy Oświęcim.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy