RAJSKO. Koncert Pamięci już dziś

23 listopada 2019 Autor: ren
RAJSKO. Koncert Pamięci już dziś

Jeśli nie macie jeszcze planów na dzisiejsze popołudnie to warto wybrać się na godzinę 17.00 w Domu Strażaka w Rajsku, gdzie odbędzie się Koncert Pamięci. Zagrają artyści związani z wrocławskim środowiskiem muzycznym i teatralnym: Tomasz Bolsewicz oraz Kapela Timingeriu. Koncert Pamięci to prawdziwa uczta muzyczna.

Organizatorami wydarzenia jest Fundacja „Kołatka”, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim oraz sołtys Rajska Maciej Majerski.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy