RAJSKO. W drugim poniedziałkowym zderzeniu trzech aut ucierpiała kobieta

16 kwietnia 2019 Autor: sz
RAJSKO. W drugim poniedziałkowym zderzeniu trzech aut ucierpiała kobieta

Dzisiaj już opisywaliśmy jedno poniedziałkowe zdarzenie do którego doszło w Rajsku. Kilkanaście minut po tym jak policjanci zakończyli swoje czynności kilkaset metrów dalej doszło do podobnej sytuacji.

Kierujący volkswagenem mieszkaniec powiatu bielskiego najechał na tył opla corsy, którym kierowała oświęcimianka. Wskutek uderzenia opel uderzył w poprzedzającą go toyotę.

Ratownicy medyczni zabrali do szpitala kierującą oplem, która skarżyła się na bóle karku i kręgosłupa.

Sprawca kolizji otrzymał mandat karny oraz punkty karne.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Obywatel, 16.04.2019 10:45
VW ;)