RAJSKO. Zaśpiewają i zagrają dla Barbary Warzechy

13 grudnia 2018 Autor: adm
Fot. UG Oświęcim

Fot. UG Oświęcim

Warto wybrać się w najbliższą niedzielę, 16 grudnia o godz. 16 do miejscowej remizy, by obejrzeć koncert uczniów szkół podstawowych i zespołu Krzywa Alternatywa z przyjaciółmi pt. "Kolędujemy dla Basi". Dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Barbary Warzechy, nauczycielki ze szkoły w Zaborzu.

- Wystarczył jeden moment, aby energiczna, pogodna i będąca dla wielu ludzi ogromnym wsparciem młoda kobieta, matka trójki dzieci stanęła wobec poważnego zagrożenia życia. Pęknięty w mózgu naczyniak i długotrwałe pozostawienie bez pomocy sprawiły, że niespełna rok temu Barbara Warzecha znalazła się na granicy życia i śmierci - mówią jej znajomi.

Pani Basia przeszła operację i po niezwykle długim dla wszystkich jej bliskich okresie śpiączki powoli zaczęła odzyskiwać kontakt z otoczeniem. Warto jej pomóc.

(Źródło: UG Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy