RAJSKO. Zderzenie trzech pojazdów z udziałem 16-miesięcznego dziecka

16 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W poniedziałek około godziny 16.00 na ulicy Pszczyńskiej w Rajsku doszło do kolizji trzech pojazdów.

Kierująca mazdą, mieszkanka Brzeszcz najechała na tył seata, którym kierował mieszkaniec tej samej miejscowości, a zatrzymał się by wykonać manewr skrętu w lewo. Sytuacji nie zauważyła młoda oświęcimianka, która jadąc oplem nie zachowała szczególnej ostrożności i uderzyła w tył mazdy.

Obie kierujące zostały ukarane mandatem oraz otrzymały punkty karne. W zdarzeniu brało udział 16-miesięczne dziecko, któremu na szczęście nic się nie stało.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy