REGION. ZUS zaprasza lekarzy na szkolenie

10 września 2018 Autor: adm
REGION.  ZUS zaprasza lekarzy na szkolenie

Od 1 grudnia zaświadczenia o czasowej niezdolności do pracy będą wystawiane elektronicznie. To ułatwienie dla pracownika i firmy. Pracodawca otrzyma natychmiast, drogą elektroniczną, informację o chorobie pracownika. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza lekarzy na bezpłatne szkolenie, dotyczące wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich.

W związku z wprowadzeniem e-ZLA chrzanowski oddział ZUS organizuje specjalne szkolenie dla lekarzy - Platforma Usług Elektronicznych ZUS w zakresie wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich.

- W trakcie szkolenia będzie mowa m.in. o ważnych terminach wynikających z przepisów, schemacie obiegu e-ZLA oraz korzyściach i ułatwieniach wynikających z wprowadzenia e-ZLA. Ekspert wyjaśni też jak wystawić e-ZLA – krok po kroku – na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) oraz omówi profil PUE ZUS dla lekarza - przybliża Anna Szaniawska, małopolski rzecznik ZUS.

Szkolenie jest bezpłatne, odbędzie się 17 września w oddział ZUS w Chrzanowie, w sali konferencyjnej przy ul. Oświęcimskiej 19, o godz. 16.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy