REGION. Wracają promocje na rozgrywki sportowe

27 czerwca 2020 Autor: Materiał zlecony z redakcji zewnętrznej
REGION. Wracają promocje na rozgrywki sportowe
Od kilku tygodni kibice mogą już emocjonować się meczami niemieckiej Bundesligi. Niedawno – po ponad 80 dniach przerwy – na boiska wrócili piłkarze rodzimej ekstraklasy. W najbliższym czasie spodziewane jest wznowienie lig w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i we Włoszech. Wszystko to sprawia, że do normalnego funkcjonowania wracają też legalni bukmacherzy, którzy oferują graczom coraz więcej promocji na rozgrywki sportowe.

Po zamrożeniu świata sportu z powodu pandemii koronawirusa jako jedna z pierwszych dyscyplin wraca piłka nożna. Już kilka tygodni temu wznowiono rozgrywki Bundesligi, mamy za sobą pierwsze mecze Ekstraklasy. W najbliższym czasie planowany jest powrót na boiska we Włoszech, w Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii. Znany jest już wstępny harmonogram dokończenia rozgrywek europejskich pucharów – pozostałe spotkania mają odbyć się w sierpniu.

Wraz ze sportem do normalnego funkcjonowania wracają legalni bukmacherzy. Oczywiście na razie w ich ofercie królują zakłady na piłkę nożną (oprócz Niemiec i Polski, cały czas gra również w ogóle niezawieszana liga białoruska) – aby zachęcić graczy do typowania, przygotowują liczne promocje i oferty specjalne. Wystarczy krótki rzut oka na ich serwisy internetowe, by przekonać się, że jest ich naprawdę sporo.

Promocje bukmacherskie – co można wybrać?

Sztandarową promocją wszystkich legalnych bukmacherów jest bonus na start, czyli rodzaj premii, którą operator przyznaje graczowi za założenie konta. Takie bonusy można wykorzystać na typowanie dowolnych sportów, w tym piłki nożnej. – Bonus dla początkujących graczy, inaczej bonus na start lub bonus powitalny, który przy odrobinie strategii jest bardzo łatwy do realizacji i wypłaty na prywatne konto bankowe, gwarantuje skutecznie obstawianie zakładów online przez kilka miesięcy. Przeważnie bonus na start od legalnego bukmachera jest ważny do trzech miesięcy, choć zdarzają się promocje rejestracyjne, które nie mają wyznaczonego terminu na obrót. Dlatego też warto wybrać najlepszy i najbardziej optymalny bonus na start – mówi Magda Stępień, ekspertka portalu LegalSport.pl specjalizującego się w analizie promocji i bonusów na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

I tak np. firma bukmacherska STS przygotowała dla graczy bonus na start 100% pierwszego depozytu do kwoty 1200 zł. Konto bonusowe jest zasilane automatycznie przy zaksięgowaniu wpłaty. Do tego każdy typer otrzymuje darmowy zakład 25 zł. Bardzo ciekawy pakiet powitalny ma w ofercie firma forBET. Składa się on z trzech elementów. Najpierw – na 14 dni po rejestracji – gracz otrzymuje możliwość grania bez podatku, co w praktyce oznacza, że bukmacher dokłada 14% do kursu kuponu. Kolejny element powitalnego pakietu to bonus 100% pierwszej wpłaty do kwoty 2000 zł, a na koniec – MaxiZysk od drugiej wpłaty do kwoty nawet 200 zł.

Oczywiście bonusy powitalne nie są jedyną promocją u legalnych bukmacherów. Specjalnie dla fanów futbolu bukmacher Betclic przygotował „Piłkarski Jackpot”. Po dołączeniu do promocji należy wytypować wyniki 8 spotkań Ekstraklasy (zakład typu 1x2) – gracze, którzy trafią rozstrzygnięcia dokładnie 8 meczów na kuponie podzielą między siebie pulę 40 tys. zł.

Firma NobleBET również skupia się promocjach dla kibiców polskiej piłki. W ramach promocji „W Ekstraklasie zwrot za 0:0” oferuje zwrot stawki jeżeli mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Promocja dotyczy jedynie zakładów przedmeczowych za minimum 50 zł.

W PZBuk wprowadzono cashback 12% na mecze Ekstraklasy. Po zapisaniu się do promocji należy stawiać kupony wielokrotne na spotkania polskiej najwyższej klasy rozgrywkowej z kursem minimalnym 1,4 na każde zdarzenie. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwraca graczowi 12% stawki w formie darmowego zakładu bez wymogu obrotu.

Rozszerzenie oferty zakładów oraz promocji bukmacherskich jest konsekwencją przywracania do aktywności kolejnych dyscyplin sportowych, a więc także kolejny przejawem powrotu świata do normalności.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Legalna gra i odpowiedzialna gra wspiera budżet państwa.

Udział w grach hazardowych wiąże się ryzykiem uzależnienia od gier, utraty pieniędzy postawionych na gry hazardowe oraz może prowadzić do problemów w środowisku rodzinnym oraz zawodowym.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kibucula, 29.06.2020 14:41
tak na Białorusi to odgó
ie jest nakaz uznawania, że epidemii nie ma - wariactwo.