REKREACJA. Medalistki Uniwersjady na kęckiej „plaży”

24 lipca 2013 Autor: PLIN

Efektowne boisko do siatkówki plażowej, wybudowane kilka tygodni temu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach, cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców miasta. Ostatnio formę szlifowały tu srebrne medalistki Uniwersjady w Kazaniu - Kinga Kołosińska i Monika Brzostek.

Fot. OSiR

Fot. OSiR

19 lipca na kęckim boisku do siatkówki plażowej trenowały medalistki Uniwersjady w Kazaniu Kinga Kołosińska i Monika Brzostek. - Zdobywczynie srebrnego krążka szlifowały tu swoje sportowe umiejętności pod okiem trenera kobiecej reprezentacji Polski w siatkówce plażowej Łukasza Fijałka – przekazuje Artur Christ z wydziału promocji i rozwoju gminy Kęty. - Jak widać uroki kęckiej „plaży” doceniają także profesjonalni sportowcy – dodają w magistracie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
z małpiego gaju, 24.07.2013 20:01
Za to w Oświęcimiu wszyscy zadowoleni, bo basen w wakacje zamkniety. A młodzież może sobie przecież boisko do siatkówki plażowej wykonać we własnym zakresie.