ROZMOWY 24. Wójt Bogdan Cuber o budowie kopalni

05 listopada 2012 Autor: plin

Jest wielka szansa na setki miejsc pracy! Wójt gminy Przeciszów Bogdan Cuber opowiada nam o ambitnym i coraz bardziej zaawansowanym projekcie budowy kopalni. W Przeciszowie nie rzucają słów na wiatr. Dziś już wiadomo, że jest poważny inwestor z dużym doświadczeniem w branży górniczej. Wszystko też wskazuje na to, że złoża węgla w okolicy są bogate. Tą optymistyczną informacją rozpoczynamy nowy cykl programów pod szyldem „Rozmowy24”. Będą to krótkie wywiady na bieżące tematy. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego materiału.

ROZMOWY 24. Wójt Bogdan Cuber o budowie kopalni

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

przeciszowianka , 12.11.2012 16:58
wstrzymać budowę tej kopalni puki mamy jeszcze gdzie mieszkać
hah, 08.11.2012 23:10
Hołdy miału? Miał to nie odpad.
łazienny kwk przeciszovia, 07.11.2012 09:30
niech otwieraja, jestem jak najbardziej za! zlikwiduja bezrobocie i gmina rozkwitnie.
fin, 06.11.2012 23:29
wójt to zawsze wiele obiecuje ale nie wiele z tego wynika
luk, 06.11.2012 12:11
wszyscy przeciw tylko kto przeciw rodziny górnicze bo pracują węgiel dostają a jakie wypłaty biedota górnicza śmiać się chce
ona, 06.11.2012 12:02
tylko kto węgiel będzie kupował...taniej z Ukrainy. w Bieruniu pełno węgla,
Uczeń ZSG Bieruń , 05.11.2012 21:24
Panie Wujcie nie słupy węglowe ! tylko filary ochronne - tak mnie uczono w szkole górniczej i następnie w pracy takom nazwę słyszałem i się spotkałem . Stosuje się to pod zabytkami , kościołami pod domami , zakładami pracy dużymi [ Bieruń Erg ] .
ona, 05.11.2012 21:02
taaa, wszyscy tylko narzekajcie.... proponuje wynieść się w Bieszczady albo na MAzury i tam oddychać pełną piersią. tu ludzie chcą pracować, niestety jesteśmy w takim a nie innym środowisku, z czegoś trzeba żyć, coś kosztem czegoś. o kopalni mówiło sie juz lata temu, nie tylko z okazji wyborów.
spostrzegawczy., 05.11.2012 17:03
7:12 - Pan Wójt mówi o zmniejszeniu zatrudnienia ? chyba nie tędy droga.
Górnik, 05.11.2012 14:57
Przecież kopalnia ta administracyjnie powstanie w Polance Wielkiej a pod Przeciszowem będą tylko fedrować :) Niestety KOPEX wybrał lepsze miejsce za które nie musi płacić żadnych pieniędzy nie tak jak w gminie Prze . :) Proszę poczytać Tygodnik Górniczy tam wszystko jest opisane gdzie powstanie kopalnia i kiedy . Miało być w Przeciszowie ale niestety ktoś zawołał sobie trochę pieniążków za tereny i wybrano Polanke W. na lepsze miejsce :P
Ron, 05.11.2012 10:25
Czy nie wystarczy nam szkód górniczych powodowanych przez Bieruń i Brzeszcze? Pękające budynki, zniszczone drogi, zapadające się tereny- to tylko niektóre skutki uboczne. Pan Cuber chce zaistnieć przed najbliższymi wyborami, a nie bardzo wie, co ma zaproponować, więc wymyślił kopalnię.
Miles, 05.11.2012 09:38
zanieczyszczenie środowiska, hałdy miału, brud, zapadliska kopalniane , tąpnięcia, zalania itd - opamiętajcie się