ROZRYWKA. I Rajd Oświęcimski. Start w sobotę na rynku

19 sierpnia 2014 Autor: plin

Już w najbliższą sobotę wystartuje I Rajd Oświęcimski. Będzie to czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Oświęcimskie Stowarzyszenie Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji „MotoGalicja” zaprasza na II Moto Piknik Oświęcim 2014.

ROZRYWKA. I Rajd Oświęcimski. Start w sobotę na rynku

Zbliża się I Rajd Oświęcimski. - Start na rynku w Oświęcimiu. Załogi będą ruszały na drogi powiatu oświęcimskiego co minutę, tak by około godziny 16.30 pierwszy samochód wjechał na metę. W planie są dwa odcinki specjalne. Pierwszy zostanie rozegrany między Przeciszowem Las a Dworami Drugimi, drugi w gminie Brzeszcze - mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Stowarzyszenia Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji „MotoGalicja”.

Rajdowe zmagania rozpoczynają się o godzinie 9 (szczegóły na www.rajdoswiecimski.pl).

Natomiast o godzinie 12 rusza Moto Piknik. W programie m.in.: - Jedyny w Polsce transformers, samochodowe pokazy, gokarty, symulatory dachowania oraz pojazdu ciężarowego, gry i zabawy dla dzieci, pokazy sztuk walki i zumby, dmuchańce oraz wata cukrowa dla dzieci, testy na prawo jazdy, malowanie samochodu - wylicza Paweł Kram. - Z wszystkich tych atrakcji będą mogli Państwo skorzystać za darmo - zaznacza.

Organizatorzy dodają, że o godzinie 20 zaplanowane jest rozdanie nagród dla kierowców startujących w I Rajdzie Oświęcimskim, zaś od godziny 21 afterparty w Klubie Układ.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy