RUDZE. 60-latek utonął w stawie rybnym

19 marca 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

We wtorek zatorscy policjanci podczas prowadzonych poszukiwań nad jednym ze stawów rybnych w Rudzach odnaleźli ciało 60-letniego mieszkańca gminy Zator.

- Zaginięcie 60 – latka w godzinach popołudniowych zgłosiła rodzina. Na podstawie informacji od najbliższych policjanci ustalili, że mężczyzna wyszedł z domu, aby wykonać prace na stawie rybnym, znajdującym się niespełna pół kilometra od miejsca zamieszkania – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania w rejonie zbiornika wodnego. Nakazali też opuszczenie wody w stawie. Na dnie stawu ujawniono zwłoki 60-latka, którego ciało wyłowili strażacy.

Przybyłe na miejsce służby nie stwierdziły udziału osób trzecich.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy