RUDZE. O krok od tragedii. A wszystko przez niechlujstwo kierowcy ciężarówki

22 grudnia 2016 Autor: raf

Z tira spadła bryła lodu i uszkodziła szybę jadącego za nim seata. Kierowcy osobówki udało się wyprzedzić ciężarówkę i zatrzymać osobę prowadzącą tira.

RUDZE. O krok od tragedii. A wszystko przez niechlujstwo kierowcy ciężarówki

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż po godz. 14, w Rudzach (gm. Zator) na DK 28.

Policjanci z zatorskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Spytkowic o uszkodzeniu szyby w jego samochodzie przez bryłę lodu, która spadła z tira.

- Pokrzywdzony natychmiast wyprzedził ciężarówkę marki DAF, zatrzymał kierowcę i powiadomił Policję. Kierowca ciężarówki, mieszkaniec Kopytówki został ukarany mandatem i punktami karnymi za nienależyte utrzymanie stanu pojazdu - poinformowała dziś Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy