RUDZE. Wsiadła na rower z trzema promilami (i nie spadła)

14 czerwca 2016 Autor: sza

Policjanci z zatorskiego komisariatu zatrzymali kobietę na rowerze. Cyklistka, 32-mieszkanka Przybradza zanim usiadła na jednoślad miała już sporo w głowie.

RUDZE. Wsiadła na rower z trzema promilami (i nie spadła)

Do zdarzenia doszło 12 czerwca na terenie Rudz (gm. Zator). Podczas patrolu w tej wsi policjanci zauważyli o godz. 16.35 dziwnie poruszającą się na dwóch kółkach młodą kobietę.

Pani został zatrzymana do kontroli. Okazało się, że wsiadła na rower mając w organizmie 2,98 promila alkoholu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Asia M, 14.06.2016 15:59
No,to dobrze się trzymała rowera w takim stanie.Ciekawe ,czy ta cyklistka pamięta coś z tego.