RUGBY. Oświęcimianin z tytułem mistrza Polski!

07 października 2020 Autor: png
Mistrzowie Polski weterenów w rugby, czyli Juvenia Kraków w składzie z Marcinem Stanikiem z Rugby Klub Husaria Oświęcim. Marcin Stanik w środkowym rzędzie drugiej z prawej. Fot. nadesłane

Mistrzowie Polski weterenów w rugby, czyli Juvenia Kraków w składzie z Marcinem Stanikiem z Rugby Klub Husaria Oświęcim. Marcin Stanik w środkowym rzędzie drugiej z prawej. Fot. nadesłane

Marcin Stanik z Rugby Klubu Husaria Oświęcim wzmocnił gościnnie zespół krakowskiej Juvenii podczas mistrzostw Polski weteranów w rugby. Właśnie ekipa ze stolicy Małopolski okazała się najlepsza i oświęcimianin wrócił do domu z tytułem mistrza Polski!

Jubileuszowa - bo już dziesiąta edycja - mistrzostw Polski weteranów w rugby została rozegrana w wielkopolskiej stolicy. Organizatorem zawodów był Polski Związek Rugby oraz Rugby Club Posnania Poznań.

Tytuł mistrzowski i złote medale wywalczyła drużyna Juvenii Kraków w składzie z Marcinem Stanikiem z Rugby Klub Husaria Oświęcim. Krakowianie okazali się lepsi od zespołu broniącego mistrzowskiej korony. Srebro przypadło bowiem ekipie składającej się z zawodników Lechii Gdańsk, Old Blacks Pruszcz Gdański i Czarnych Bytom.

Z kolei gospodarze - Rugby Old Boy Club Posnania Poznań powtórzyli sukces z ubiegłego roku, zajmując trzecie miejsce i zdobywając brązowe medale. Na czwartym miejscu uplasował się zespół łączonych drużyn Orkana Sochaczew i Ogniwa Sopot. Na piątej i ostatniej pozycji sklasyfikowano siedlecką Pogoń.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy