SIATKÓWKA. Będzie transmisja z Kęt!

24 stycznia 2014 Autor: (SLR)

Stacja Orange Sport będzie na żywo transmitowała wydarzenia z kęckiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. W sobotę (początek o 20.40) w meczu siatkówki o pierwszoligowe punkty Kęczanin zmierzy się z Energą Pekpol Ostrołęka. Dla obu ekip to szalenie ważny pojedynek w kontekście walki o pierwszą „ósemkę”.

Mecz Kęczanina z Pekpolem pokaże Orange Sport.

Mecz Kęczanina z Pekpolem pokaże Orange Sport.

To już drugie spotkanie z udziałem siatkarzy Kęczanina Kęty transmitowane przez ogólnopolską telewizję Orange Sport. W pierwszym meczu we Wrześni kęczanie musieli uznać wyższość miejscowego Krispolu. O tamtym spotkaniu z pewnością wszyscy chcą już zapomnieć. Kęczanin doznał porażki 0:3, chociaż wszystkie sety były bardzo wyrównane. Goście popełnili jednak sporo własnych błędów, co uniemożliwiło wygranie końcówek setów.

Sobotni przeciwnik podopiecznych Marka Błasiaka zajmuje miejsce bezpośrednio przez kęcką drużyną (ósme), mając zaledwie dwa punkty przewagi. To wszystko sprawia, że mecz ma ogromny ciężar gatunkowy i może się okazać decydujący w walce o grę w fazie play-off.

W pierwszym meczu między tymi zespołami górą byli siatkarze znad Soły. Kęczanie wygrali w Ostrołęce 2:3. chociaż po dwóch setach wynik na tablicy nie nastrajał optymizmem (2:0). Oby w sobotę komplet punktów pozostał w Kętach. Drużyna liczy na fantastyczną kęcką publiczność, która poniesie Kęczanina do wygranej.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
mhg, 29.01.2014 15:03
Dla tych co nie wiedzą, a piszą - bilety na mecze są darmowe i zawsze opłaca się jechać :)
górnik, 27.01.2014 13:43
szkoda piniendzy na bilet
setbol, 24.01.2014 14:45
Szkoda czasu na czytanie komentarzy pseudoznawców takich jak ada23, którzy siatkówkę znają jedynie z serwisów inte
etowych :)
ada23, 24.01.2014 12:24
Szkoda zdrowia i nerwów na oglądanie następnego przegranego meczu tych pseudo siatkarzy i ich trenera Błasiaka.
oświęcimianka, 24.01.2014 09:55
do zobaczenia w sobotę w Kętach