SIATKÓWKA. Lider zbyt mocny dla kęczan

06 lutego 2014 Autor: (SLR)

Kęczanin Kęty przegrał we własnej hali z Banimexem Będzin 0:3 w ramach XX kolejki rozgrywek pierwszej ligi siatkarzy. Zespół lidera okazał się po prostu zbyt mocny dla podopiecznych Marka Błasiaka i Macieja Gruszki.

Kęczanie spadli na dziewiąte miejsce w tabeli I ligi. Fot. (slr)

Kęczanie spadli na dziewiąte miejsce w tabeli I ligi. Fot. (slr)

Wszystkie trzy sety toczyły przy pełnej kontroli Banimexu. Gospodarze „postraszyli” nieco faworyzowanych gości w drugiej odsłonie. Kęczanin prowadził nawet 16:13, ale później Banimex włączył piąty bieg. W efekcie wygrał 18:25. W trzeciej partii przewaga będzinian nie podlegała już dyskusji.

Porażka kęczan miała swoje konsekwencje w kontekście walki o pierwszą „ósemkę”. Podopieczni Marka Błasiaka i Macieja Gruszki – kosztem Pekpolu Ostrołęka – spadli na dziewiątą pozycję. Tymczasem już w sobotę rozegrana zostanie kolejna seria w pierwszej lidze siatkarzy. Wyjazdowym rywalem Kęczanina będzie Ślepsk Suwałki.

UMKS KĘCZANIN Kęty - MKS BANIMEX Będzin 0:3 (16:25, 18:25, 21:25)

KĘCZANIN: Macionczyk, Gaweł, Zarankiewicz, Faron, Pietraszko, Janiak, Toczko (libero) oraz Surma, Popik, Mysera. Trener: Marek Błasiak.

BANIMEX: Stelmach, Gaca, Hunek, Żuk, Wójtowicz, Tomczyk, Mierzejewski (libero) oraz Król, Urbanowicz, Wołosz, Oczko, Warda. Trener: Damian Dacewicz.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy