SIATKÓWKA-PIŁKA NOŻNA. Pamięci Kazimierza Krawczyka

30 lipca 2018 Autor: png
SIATKÓWKA-PIŁKA NOŻNA. Pamięci Kazimierza Krawczyka
LKS Zgoda Malec czci pamięć oddanych działaczy tego klubu, którzy przedwcześnie odeszli. Już po raz szósty zorganizowany został memoriał śp. Kazimierza Krawczyka. Piłkarza, trenera, działacza i oddanego dla swojej "małej ojczyzny" społecznika. W hołdzie tej niebanalnej postaci w Malcu zorganizowano turniej siatkówki i piłki nożnej.

Śp. Kazimierz Krawczyk odszedł nagle w wieku zaledwie 51 lat. Przez ostatnie lata swojego życia był wiceprezesem klubu. Zawsze ciągnęło Go do futbolu. Z powodzeniem bronił barw brzeszczańskiego Górnika i maleckiej Zgody. Miał propozycję gry w katowickim GKS-ie i Ruchu Chorzów. Nie tylko piłka nożna była Jego pasją. Występował w licznych turniejach siatkarskich i zawodach lekkoatletycznych.

W szóstej edycji memoriału im. Kazimierza Krawczyka wystartowały trzy drużyny piłkarskie z kęckiej gminy - Team Sport Hejnał Kęty, Orzeł Witkowice i gospodarze - Zgoda Malec. Najlepsi okazali się kęczanie, którzy po wygranej nad Zgodą Malec 3:1, pokonali Orła Witkowice 6:1. W tym drugim meczu gola dla Hejnału zdobył debiutujący wśród seniorów zaledwie 14-letni Kacper Mąsior!

Drugie miejsce w turnieju zajęli malczanie, a na trzecim sklasyfikowano Orła Witkowice. Najlepszym zawodnikiem szóstej edycji memoriału uznano Henryka Jekiełka z ekipy witkowickiego Orła. Miano najlepszego golkipera przyznano z kolei Dawidowi Gibasowi ze Zgody Malec. Rozegrano także turniej siatkarskich "trójek". W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
KSU, 30.07.2018 14:13
Brawo dla klubu z Malca. A czy ktoś w Unii pamięta jeszcze o śp. Adamie Urbańczyku, który prawdziwie bo nie dla poklasku i w blasku fleszy ratował hokej dla Oświęcimia?