SIATKÓWKA. Po drugie zwycięstwo w sezonie! Przyjdź i dopinguj kęczan!

12 października 2018 Autor: png
Już jutro pierwszy mecz o punkty przed własną publicznością w sezonie 2018/19 rozegrają drugoligowi siatkarze Kęczanina.

Już jutro pierwszy mecz o punkty przed własną publicznością w sezonie 2018/19 rozegrają drugoligowi siatkarze Kęczanina.

Przed nami trzecia seria gier drugoligowych rozgrywek siatkarzy. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach, kęczanie wreszcie zagrają przed własną publicznością. Jutro (sobota) w kęckiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji będą podejmowali rezerwy pierwszoligowego BBTS-u Bielsko-Biała. Początek o godz. 18.


W pierwszej kolejce drugiej ligi podopieczni Marka Błasiaka i Macieja Gruszki przegrali w Andrychowie z miejscowym MKS-em 3:0 (29:27, 25:19, 25:21). Później przyszła wygrana w Będzinie z drugim zespołem miejscowego MKS-u 1:3 (25:17, 20:25, 25:27, 22:25). Najbliższy rywal kęczan też ma na swoim koncie trzy punkty. Na inaugurację BBTS II wygrał w Tychach 1:3, by następnie ulec u siebie MKS-owi Andrychów 0:3.


Kęczanin i rezerwy BBTS-u zmierzyli się ze sobą w przedsezonowym sparingu. Wówczas górą byli bielszczanie, którzy zwyciężyli po tie-breaku. Pora zatem na rewanż. Po dwóch kolejkach drugiej ligi siatkarzy w tabeli z kompletem punktów prowadzi MKS Andrychów i ZAKSA Strzelce Opolskie. Na przeciwległym biegunie znajduje się AT Jastrzębski Węgiel II oraz AZS Politechnika Opolska. Te ekipy wciąż czekają na pierwsze zdobycze.W sobotę i niedzielę grają też inne drużyny Kęczanina pozostałych grup wiekowych. Jutro o godz. 15 rozpocznie się mecz w ramach małopolskiej pierwszej ligi kobiecej. UMKS Kęczanin zmierzy się z Dalinem Myślenice. Spotkanie zostanie rozegrane na wyjeździe.


Rywalami juniorów i kadetów Kęczanina będzie ekipa SL Salos RP Kraków. Młodzi siatkarze powalczą o punkty w sali Powiatowego Zespołu nr 10, czyli w popularnym „Koperniku”. Mecz juniorów zaplanowano na godz. 10, a kadeci wyjdą na parkiet trzy godziny później.


Tymczasem w niedzielę (14 października) w Andrychowie rozegrany zostanie turniej kwalifikacyjny mistrzostw Małopolski kadetek. Do rywalizacji oprócz dwóch drużyn Kęczanina przystąpią kobiece zespoły MKS-u Andrychów, Skawy Wadowice, ALPS-u Wadowice i witkowickiej Victorii.


Zestaw par trzeciej kolejki II ligi mężczyzn:
UMKS KĘCZANIN KĘTY – BBTS II Bielsko-Biała
MKS Andrychów – AZS Politechnika Opolska
TKS Tychy – AT Jastrzębski Węgiel II
Volley Rybnik – MKS II Będzin
ZAKSA Strzelce Opolskie – SMS PZPS I Spała

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy