SIATKÓWKA. Wysokie loty zatorskiego Sokoła

25 marca 2018 Autor: png
Młodzi siatkarze z Zatora awansowali do kolejnego etapu "Kinder+Sport 2018" . Fot: Justyna Jurkiewicz, http://www.zator.pl

Młodzi siatkarze z Zatora awansowali do kolejnego etapu "Kinder+Sport 2018" . Fot: Justyna Jurkiewicz, http://www.zator.pl

Małopolski Związek Piłki Siatkowej był głównym organizatorem eliminacyjnego turnieju mini-siatkówki chłopców "Kinder+Sport 2018" rozgrywanego w hali na krakowskich Czyżynach. O udanym występie mogą mówić młodzi siatkarze zatorskiego Sokoła.

Każdy mecz odbywał się na zasadzie jednego seta granego do 15 punktów. W zawodach wystartowały 24 trzyosobowe drużyny w tym dwie reprezentujące klub z Zatora. W pierwszej fazie walczono w grupach. UKS Sokoł I toczył boje z Niepołomicami, Pcimiem, krakowską Spartą, Sokołem Gumniska i Orlikiem Bolesławiec. Szczególnie zacięte było spotkanie z Sokołem Gumniska, które kończyło się dopiero na przewagi.

Drugi zespół z Zatora rywalizował z UKS 22 Kraków, SP 156 Kraków, Wawelem Kraków i AMS Pcim. Mecze w tej grupie także stały na wysokim i wyrównanym poziomie. Zatorzanie zajęli trzecie miejsce w fazie grupowej, a ostatecznie zostali sklasyfikowani w pierwszej "dwunastce". Dzięki temu zagrają w kolejnej fazie ogólnopolskiego turnieju siatkówki "Kinder+Sport 2018".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy