SKIDZIŃ. Pomóżmy choremu Franiowi. Czasu zostało niewiele, a koszt leczenia przekracza milion złotych

15 sierpnia 2018 Autor: red
SKIDZIŃ. Pomóżmy choremu Franiowi. Czasu zostało niewiele, a koszt leczenia przekracza milion złotych

Franciszek Irzyk ze Skidzinia walczy o życie. Niespełna miesiąc temu lekarze zdiagnozowali u Frania rozlanego glejaka - guza pnia mózgu IV stopnia. Rak każdego dnia uszkadza narządy wzroku, mowy i słuchu, zaburza motorykę. Rodzina gorąco prosi o pomoc dla chorego 6-latka i z góry dziękuje za każdy datek.


"W Polsce lekarze nie mają dla niego ratunku. Bez pomocy ludzi dobrej woli Franiowi nie zostanie już wiele czasu.


Naszą jedyną nadzieją jest wyjazd do jednej ze specjalistycznych Klinik poza granicami Polski. Kliniki gdzie były już leczone dzieci z Polski w podobnej sytuacji zdrowotnej. Tego typu szpitale znajdują się między innymi w Meksyku, USA i kilku krajach Europy. Dzieciom, które tam dotarły się udało dostać “nowe życie”. Teraz pora na Frania!


Niestety koszt leczenia przerasta możliwości rodziny. To ponad milion złotych... Lecz wierzymy, że z pomocą Ludzi z Wielkim Sercem uda nam się ocalić Nasze Ukochane Dziecko" - piszą najbliżsi chłopca.

Chcesz pomóc Franiowi?

Pomóc Franciszkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1693 pomoc dla Franciszka Irzyk”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Franciszek:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”?

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1693 Help for Franciszek Irzyk”.Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy

66 1540 1115 2084 6046 6185 0003

Koniecznie z dopiskiem: „Franciszek Irzyk”

Chłopcu można też pomóc biorąc udział w licznych imprezach charytatywnych organizowanych na terenie naszego powiatu i ościennych. Dotychczas dzięki temu udało się już zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Już w najbliższy piątek odbędzie się "Charytatywny nocny basen dla Frania" na osieckim Molo. Od godz. 21 można będzie się zrelaksować, a przy okazji pomóc choremu chłopcu.

Dzień później zapraszamy na jam session do brzeszczańskiego Pubu Domino. Podczas imprezy, która ruszy o godz. 18, odbędzie się licytacja atrakcyjnych fantów niespodzianek. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie Frania.

Z kolei w niedzielę 26 sierpnia zorganizowany zostanie w Bistro Bilard w Brzeszczach rodzinny turniej bilardowy. Początek o godz. 10. Wpisowe to dowolna kwota, która będzie przeznaczona na leczenie Frania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy