SKIDZIŃ. Znaleziono zwłoki poszukiwanej 40-latki

27 grudnia 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

We wtorek w godzinach popołudniowych, jeżdżący na quadzie mężczyzna zauważył na brzegu rzeki Soły, w pobliżu ulicy Wypoczynkowej w Skidziniu zwłoki kobiety. Mieszkaniec Jawiszowic natychmiast powiadomił policję.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zabezpieczyli miejsce odnalezienia ciała. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon, a prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji.

-Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Zwłoki należały do poszukiwanej od 21 grudnia br. zaginionej 40-letniej mieszkanki Przecieszyna – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy