SKIDZIŃ. Zderzenie dwóch samochodów. Objazd w miejscu wypadku

10 czerwca 2016 Autor: sza

Sądny dzień na drogach naszego powiatu. Do kolejnego dziś wypadku doszło o godz. 12.30 na ulicy Oświęcimskiej w Skidziniu. W zderzeniu dwóch pojazdów poszkodowana została 47-letnia mieszkanka Malca (gm. Kęty).

SKIDZIŃ. Zderzenie dwóch samochodów. Objazd w miejscu wypadku

Wedle wstępnych ustaleń policjantów, 47-letnia mieszkanka Malca, kierując samochodem marki Fiat, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzyła w bok samochodu dostawczego marki Iveco, który prowadził 48-letni wilamowiczanin.

W wyniku wypadku kierująca fiatem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia droga jest zamknięta dla ruchu. Służby kierują objazdami.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy