SMOLICE. Samochód wpadł do wody. Nie żyje 68-letni mężczyzna

14 kwietnia 2018 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj w Gminie Zator. W miejscowości Smolice samochód wpadł do wody. Powyższy fakt, służbom ratowniczym tuż po 9.00 zgłosił jeden z wędkarzy.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący oplem astrą, 68-letni mieszkaniec Katowic z nieznanych przyczyn zjechał do wypełnionego wodą wyrobiska żwirowego – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na miejsce błyskawicznie udały się służby ratunkowe, które wydobyły mężczyznę z zatopionego na głębokości około 4 m pojazdu.

-Pomimo resuscytacji nie udało się uratować mężczyzny – mówi Małgorzata Jurecka. -Okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora – dodaje rzeczniczka.

Na miejscu zdarzenia nad wyciągnięciem ciała mężczyzny oraz pojazdu z wody pracowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie oraz w Oświęcimiu, nurkowie z Krakowa oraz strażacy ochotnicy z Podolsza, Oświęcimia, Jankowic i Rozkochów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 15.04.2018 12:13
Człowieku, rozpędź się i jebnij się w łeb. Napisałeś nie na temat. A co do wypadku:wyrazy współczucia dla rodziny.
józek, 15.04.2018 08:15
A jak wy dyskutanci z Panem P. na czele manifestowaliście to święto narodowe? Jakoś nie zauważyłem żadnych uroczystości. Uważacie, że w obchodach świąt Państwowych powinni brać udział tylko przedstawiciele władz, taki jest właśnie nasz patryjotyzm - niech to ktoś zrobi za nas.Pan radny mógł wystąpić sam z inicjatywą obchodów, wciągnąć kolegów z PIS i lud pisowski, może reszta by dołączyła. Do wyborców radnego jeżeli wyznacznikiem jego pracy są interpelacje, dobre gospodarzenie rodziny (koryto 500 +) to się dziwię. Wyznacznikiem jest to co się udało zrobić, dogadać z resztą bez względu na opcje polityczne. A przedstawione argumenty to nadal walka polityczna i bicie piany.