SPORT. Rusza sezon narciarski w Czarnym Groniu

07 grudnia 2017 Autor: Materiał sponsorowany
SPORT. Rusza sezon narciarski w Czarnym Groniu

Na ten dzień czekają wszyscy miłośnicy sportów zimowych!

Niskie temperatury na początku grudnia pozwoliły na szybkie rozpoczęcie naśnieżenia tras, dodatkowo armatki wspomagane były naturalnymi opadami śniegu co przyspieszyło przygotowanie stoku.

Już w najbliższy piątek 8 grudnia o godzinie 18:00, ośrodek narciarski Czarny Groń w Rzykach rozpoczyna nowy sezon narciarski. Prognoza pogody wskazuje na to, że warunki narciarskie z dnia na dzień będą coraz lepsze – zapowiada się więc długi sezon!

Zapewniamy, że tegoroczna zima w Czarnym Groniu zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Nie zabraknie sztandarowych imprez jak Przejazd przez knajpę czy Splash oraz szeregu cyklicznych imprez jak Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa i Czarnego Gronia. W tym roku powstała nowa trasa dojazdowa z dolnej stacji kolei 6-osobowej do dolnego odcinka trasy czerwonej. W Snowparku powstała dodatkowa linia przeszkód i NAJWAŻNIEJSZE – w tym sezonie stawiamy nową poduchę treningową od BagJump. (https://www.facebook.com/tigersnowpark/videos/1743029872451708/ )

Nie może Was tu zabraknąć, czy lubicie narty czy deskę na pewno będzie bawić się doskonale, w Czarnym Groniu nuda się nie uda!

Na rozgrzewkę przed narciarskim szaleństwem Czarny Groń zaprasza na lodowisko pod gołym niebem przy Hotelu & SPA Czarny Groń.

Więcej szczegółów na www.czarnygron.pl. Zapraszamy!

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.