SPORTY WALKI. Brzeszczanie aż siedmiokrotnie na stopniach podium

09 marca 2020 Autor: png
Drużyna w kumite Klubu Oyama Karate Brzeszcze podczas zawodów w Bielsku-Białej. Fot. zbiory KOK Brzeszcze/nadesłane

Drużyna w kumite Klubu Oyama Karate Brzeszcze podczas zawodów w Bielsku-Białej. Fot. zbiory KOK Brzeszcze/nadesłane

Siedem medali przywieźli z ostatnich zawodów reprezentanci Klubu Oyama Karate Brzeszcze. W Bielsku-Białej odbyła się czwarta już edycja "Puchar Podbeskidzia" w kumite, kalaki, kata i kick-boxingu.

W bielskich zawodach wystartowało około 500 zawodniczek i zawodników z różnych stylów karate. Brzeszczański klub reprezentowała 10-osobowa kadra w kata i kumite. Na najwyższym stopniu podium stanęła Karolina Kozak (LK do 40 kg).

Z kolei srebrne krążki wywalczyli: Gabriela Kwaczała (SK do 55 kg), Julia Piętoń (juniorki młodsze) i Krzysztof Taratuta (młodzicy).

Brzeszczańską kolekcję medali uzupełniły trzecie miejsca i brązowe krążki dla Emilii Stawowy (LK do 55 kg), Igora Żurka (LK do 40 kg) oraz Laury Kopiec (młodziczki). Tuż poza podium znaleźli się Anna Błazenek w kumite, Matylda Milczyński (kata) i Sebastian Tadrała (kata)

- Dzieci i nasza młodzież pokazali się z bardzo dobrej strony - cieszy się prezes Klubu Oyama Karate Brzeszcze, sensei Rafał Czopek.

- Ładnie się prezentowali i wszyscy zasłużyli na medalowe miejsca. Sędzią maty w kalaki i bocznym w kumite była sensei Anna Niemas 1 Dan. Za pomoc i przygotowanie wyjazdu zawodników tradycyjnie bardzo dziękuję niezawodnym rodzicom naszych pociech - podsumowuje prezes Rafał Czopek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy