SPORTY WALKI. Przygotowania z kadrowiczami

23 lipca 2020 Autor: png
Na zdjęciu najlepsi zawodnicy Oświęcimskiego Klubu Karate w sezonie startowym 2019/20. Fot. ok-karate.pl

Na zdjęciu najlepsi zawodnicy Oświęcimskiego Klubu Karate w sezonie startowym 2019/20. Fot. ok-karate.pl

Na krótkim, trzydniowym obozie konsultacyjnym narodowej kadry przebywały dwie reprezentantki Oświęcimskiego Klubu Karate - Dominika Chylińska i Natalia Matusz.

Podopieczne sensei Mariusza Pawlusa przygotowywały się do nowego sezonu startowego z kadrą low-kick i K-1 Polskiego Związku Kickboxingu. Zarówno Dominika Chylińska, jak i Natalia Matusz zajęły pierwsze miejsce w rankingu 2019/2020 w swoich kategoriach wiekowych.

Startująca w kategorii juniorek Natalia Matusz podczas zawodów w Wieliczce zdobyła Puchar Polski Oyama Karate i została zarazem wybrana najlepszą zawodniczką turnieju. Sięgnęła też po Puchar Polski formuły low-kick i została mistrzynią Polski w starachowickich zawodach Oriental- Rules PZKB.

Jeśli chodzi o Dominikę Chylińską to jej największym ubiegłorocznym sukcesem był tytuł mistrzyni Starego Kontynentu wywalczony w węgierskim mieście Gyor. Oświęcimianka zdobyła złoty medal zawodów Wako European Kickboxing Championships.

W pierwszej walce wygrała przed czasem z reprezentantką Rosji - Darią Sorvenkową. W półfinale doprowadziła do dwóch liczeń i zwyciężyła na punkty z Lillą Szeleczki z Węgier. Z kolei w wielkim finale ponownie wygrała przed czasem. Już w pierwszej rundzie rozstrzygnęła na swoją korzyść walkę z zawodniczką Bośni i Hercegowiny - Adną Hodzic.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy