SPORTY WALKI. Sukcesy oświęcimian w otwartej lidze kick-boxingu

11 grudnia 2019 Autor: png
Marcel Brzeźniak zajął drugie miejsce w rywalizacji kadetów starszych do 52 kg formuły light-contact. Ten sam zawodnik był trzeci w kick-light. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Marcel Brzeźniak zajął drugie miejsce w rywalizacji kadetów starszych do 52 kg formuły light-contact. Ten sam zawodnik był trzeci w kick-light. Fot. zbiory OKK/nadesłane

Z bardzo dobrej strony pokazali się oświęcimianie podczas rozgrywanych w Katowicach zawodów "Otwartej Ligi Kick-Boxingu PZKB". Podopieczni sensei Mariusza Pawlusa zajęli dwa trzecie, dwa drugie i jedno pierwsze miejsce.

Na najwyższym stopniu podium stanął Cyprian Brzeźniak, który rywalizował w seniorskiej grupie formuły kick-light do 69 kg. Drugi wśród seniorów do 74 kg był Dawid Kolniak oraz Marcel Brzeźniak (light-contact) w rywalizacji kadetów starszych do 52 kg.

Marcel Brzeźniak był również trzeci w kategorii kadetów starszych do 52 kg w formule kick-light. Z kolei Damian Rybak zajął trzecią pozycję wśród juniorów do 79 kg. W ligowych zawodach w Katowicach startowało 417. zawodników z 38. klubów.

Bardzo silna obsada sprawia, że lokalna liga staje się sporym wyzwaniem. Nic zatem dziwnego, że z medalowego dorobku szczególnie zadowolony był trener oświęcimskich kick-boxerów, sensei Mariusz Pawlus.

- Nie zawiedli doświadczeni w tej formule kick-boxingu bracia Brzeźniakowie - ocenia sensei Mariusz Pawlus. - Duże brawa należą się Damianowi Rybakowi, który w roli debiutanta dotarł do strefy medalowej. O pechu może mówić dobrze walczący Bartłomiej Kawczak. Doznał on urazu ręki i musiał przerwać walkę. Dorian Pawlus i Miłosz Karcz odpadli w eliminacjach punktami ujemnymi za zbyt mocny atak - zakończył Mariusz Pawlus.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy