SPYTKOWICE. Bieg po zdrowie dla Filipa Tomskiego

16 kwietnia 2018 Autor: red
SPYTKOWICE. Bieg po zdrowie dla Filipa Tomskiego
Zapraszamy 29 kwietnia (niedziela) do uczestnictwa w 5. Spytkowickim Biegu Koleżeńskim. Chętni pobiegną, by wesprzeć ciężko chorego 9-latka. Biegacze będą rywalizować na dystansie 8 km oraz 5 km (nordic walking). Start o godz. 14 przed miejscowym zamkiem.

Filip Tomski ma 9 lat. Uwielbia grać w piłkę nożną. Latem zeszłego roku chłopcu i jego najbliższym świat się niemalże zawalił. U Filipa wykryto chłoniaka. Konieczny jest przeszczep komórek macierzystych. Każdy z nas może pomóc dzielnemu spytkowiczaninowi rejestrując się jako dawca szpiku kostnego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy