STRZELECTWO SPORTOWE. Oświęcimianin ustrzelił złoto!

23 października 2020 Autor: png
Jakub Bratek z Oświęcimia wraz z Weroniką Krajewską sięgnęli po złote medale mistrzostw Polski młodzików w konkurencji Ppn mix. Fot. zbiory LOK Oświęcim/nadesłane

Jakub Bratek z Oświęcimia wraz z Weroniką Krajewską sięgnęli po złote medale mistrzostw Polski młodzików w konkurencji Ppn mix. Fot. zbiory LOK Oświęcim/nadesłane

Mamy złoty medal mistrzostw Polski młodzików w strzelectwie sportowym! Podczas krajowego championatu we Wrocławiu na najwyższym stopniu podium stanął Jakub Bratek z Oświęcimia!

Ten sukces nie jest dziełem przypadku. Na strzelnicy LOK Oświęcim prężnie działa sekcja strzelecka, której zawodnicy od lat sięgają po medale krajowych zawodów.

Tegoroczne mistrzostwa Polski młodzików w strzelectwie sportowym odbyły we Wrocławiu. Oświęcimianin - Jakub Bratek, reprezentujący obecnie klub KBS Pszczyna zdobył złoty medal w konkurencji Ppn mix wraz z Weroniką Krajewską. W konkurencjach indywidualnych był piąty, ósmy i dziesiąty.

We wrocławskich mistrzostwach Polski startowała też Gabriela Siatka z Oświęcimia. Ostatecznie została sklasyfikowana na jedenastej pozycji.

Zarówno Jakub Bratek, jak i Gabriela Siatka startowali także w zawodach Zlot Orlików w Siedlcach. W konkurencji Ppn młodzików Jakub Bratek okazał się najlepszy i wygrał z dorobkiem 370 punktów. To wynik zaledwie o trzy punkty gorszy od rekordu Polski młodzików.

W finałach Jakub Bratek i Gabriela Siatka zajęli czwarte miejsca. Uzupełniał ich junior młodszy Kacper Piętka, który w swojej konkurencji karabinowej zajął ostatecznie dziesiąte miejsce. Całą trójkę prowadzi Grzegorz Kościelnik. Trener jednocześnie zaprasza na zajęcia do Oświęcimia wszystkich, którzy chcą się sprawdzić w tym trudnym, ale pięknym sporcie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
polish ham, 23.10.2020 17:52
Niech postrzela z Mosina