TANIEC SPORTOWY. Oświęcimianie wystartowali w mistrzostwach ze znakomitym... efektem

20 września 2017 Autor: png
Oświęcimska Formacja "Efekt" zdobyła w Krakowie złoty medal mistrzostw Polski. Fot. nadesłane

Oświęcimska Formacja "Efekt" zdobyła w Krakowie złoty medal mistrzostw Polski. Fot. nadesłane

Oświęcimska Formacja "Efekt" wróciła z Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego ze złotymi medalami! Olbrzymie brawa dla podopiecznych trenerki Moniki Gołdy. Tegoroczny krajowy championat rozegrano w Krakowie.

Wyrównany poziom startujących w mistrzostwach Polski formacji sprawił, że losy posziału medali decydowały się do samego końca. Oświęcimski "Efekt" zaprezentował nowy układ, który podbił serca widzów. "The Hunt" to pochodna współpracy z Tonem Gretenem, choreografem wicemistrzów świata formacji i najlepszych światowych par tanecznych. Jest znany z nowatorskich, oryginalnych i reformatorskich choreografii.

Nowa, trudna choreografia wymagała wiele pracy i poświęcenia ze strony tancerzy. Jak sami jednak mówią odzwierciedla ich osobowość, jest czymś czym żyją i całkowicie się jej oddają. Mistrzostwa Polski były pierwszym turniejem na którym zaprezentowany został "The Hunt". Premiera okazała się nadzwyczaj udana.

Zdobyte pierwsze miejsce to nie tylko tytuł mistrzów Polski, ale i również nominacja na mistrzostwa świata. Już 9 grudnia Formacja "Efekt" stanie wśród najlepszych formacji na świecie, aby reprezentować Polskę i walczyć o jak najwyższą lokatę. W grodzie nad Sołą ściskają kciuki!


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ja, 20.09.2017 10:20
A co z innymi grupami z naszego miasta, które również zdobyły wysokie pozycje? Może też warto pochwalić? A dla Efektu - wielkie brawa, byli NAJ>