TENIS STOŁOWY. Po trofea i tytuły już po raz szósty

14 października 2016 Autor: PNG

Hala sportowa Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Piotrowicach będzie areną Mistrzostw Gminy Przeciszów w tenisie stołowym. Będzie to już szósta edycja tych zawodów, które mają charakter otwarty. Medalistów w czterech kategoriach poznamy w najbliższą niedzielę. Początek zaplanowano na godz. 10.

Przed nami szósta edycja mistrzostw gminy Przeciszów w ping-pongu. Fot. zbiory klubu

Przed nami szósta edycja mistrzostw gminy Przeciszów w ping-pongu. Fot. zbiory klubu

Niedzielne zawody w hali przy ulicy Andrychowskiej 222 rozpoczną się o godz. 10, ale 30 minut wcześniej nastąpi potwierdzanie zgłoszeń w kategorii młodzików (rocznik 2004 i młodsi) i kadetów (rocznik 202 i młodsi). Właśnie w tych grupach wiekowych rywalizacja rozpocznie się jako pierwsza.

Później do walki przystąpią kobiety (godz. 13.15). W tym samym czasie rozpocznie się turniej otwarty. Wszyscy, którzy staną na podium zostaną nagrodzeni pucharami nagrodami rzeczowymi. W najbardziej prestiżowej kategorii open triumfator odbierze Puchar Wójta Gminy Przeciszów.

Najlepsza wśród kobiet otrzyma Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Zatorze. Z kolei główna nagroda w grupie kadetów to Puchar firmy Wolf. Najlepszy pingpongista z terenu gminy Przeciszów zostanie uhonorowany Pucharem firmy Bud Max.

- Zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego, których w naszym regionie nie brakuje. Zgłoszenia można dokonywać przez pocztę e-mail pod adresem kriis1986@poczta.fm lub telefonicznie pod numerem 697 923 694 - informują organizatorzy Mistrzostw Gminy Przeciszów.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy