TENIS ZIEMNY. Śladami Radwańskiej i Janowicza, czyli wielkie granie w Zatorze

24 lipca 2018 Autor: png
TENIS ZIEMNY. Śladami Radwańskiej i Janowicza, czyli wielkie granie w Zatorze
Startuje druga już edycja ligi Doliny Karpia w tenisie ziemnym. Czy uczestnicy tych zawodów pójdą śladami Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza? Cała zabawa rozpoczyna się już 1 sierpnia i potrwa do 21 października. Tenisowe mecze rozgrywane będą na korcie osiedla Podlipki w Zatorze. Chociaż turniej nie będzie zaliczany do Wielkiego Szlema, to zapowiadają się wielkie emocje...

Głównym organizatorem tenisowych zawodów Doliny Karpia jest Gmina Zator i zarząd osiedla Podlipki. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta 30 lipca. Wszyscy chętni do udziału w tenisowych rozgrywkach muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres promocja@zator.pl.

W jakim systemie będą rywalizowali tenisiści? Wszystko jest oczywiście zależne od ilości zainteresowanych. Mistrzostwa mają charakter zamknięty i o prymat będą rywalizowali tenisiści zamieszkujący lub pracujący w Dolinie Karpia.

Pierwsza edycja ligi Doliny Karpia w tenisie ziemnym w Zatorze zakończyła się zwycięstwem Michała Węgrzyna. Ten zawodnik w wielkim finale pokonał Mariusza Makucha.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy