W SKRÓCIE. Po zerwaniu liny silnik stoczył się uderzając mężczyznę

18 marca 2016 Autor: sz

To już drugi w ostatnich dniach wypadek w zakładzie pracy na terenie powiatu oświęcimskiego. W środę rano doszło do wypadku w jednej z firm w Chełmku. Pracownicy podczas prac remontowych znosili silnik elektryczny po schodach. W trakcie tej czynności pękła lina podtrzymująca silnik w wyniku czego stoczył się on po schodach i uderzył 45-letniego pracownika. Mężczyzna trafił do szpitala, a dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.

W SKRÓCIE. Po zerwaniu liny silnik stoczył się uderzając mężczyznę

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Ziom, 19.03.2016 21:48
A kto to taki "madry"? po schodach znosi silnik na linkach nie na linach????Schody sa pod katem a srodek ciezkosci gdzie???Po prostu BHP !!!!! I tyle!!!!
SIARA, 19.03.2016 20:10
A COZ TO ZA FIRMA??