WADOWICE. Wrotkarnia Roller and Dance. Warsztaty slalomowe już w ten weekend

24 października 2019 Autor: Materiał sponsorowany
WADOWICE. Wrotkarnia Roller and Dance. Warsztaty slalomowe już w ten weekend
W długi weekend majowy miało miejsce otwarcie wrotkarni Roller & Dance w Wadowicach. W tym miejscu panuje niesamowita atmosfera. Podczas wizyty można pojeździć na wrotkach , rolkach , hulajnodze ,deskorolce warto również wskoczyć na ogromny dmuchaniec i przypomnieć sobie lata dzieciństwa. Ciągłe doskonalenie tego wyjątkowego miejsca, sprawia, że ciekawość rośnie.

Niebawem ruszyła sekcja nauki jazdy na wrotkach i rolkach dla początkujących i zaawansowanych oraz nauki jazdy figurowej, również dla grup o różnym stopniu zaawansowania. Zapisy są ciągle otwarte zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Ten rodzaj aktywności fizycznej rozwija motorykę, pozwala utrzymać dobrą kondycję i sprawia ogromną frajdę!

Zorganizowanie niezwykłej imprezy już nie stanowi problemu w naszym mieście. W Roller & Dance można zorganizować urodziny, imprezę firmową, wieczór panieński, kawalerski, Studniówkę , Komers , Przyjęcie komunijne, spotkanie z przyjaciółmi i przyjęcie z okazji każdej innej ważnej okoliczności, której obchody już nigdy więcej nie będą kojarzyły się z rutyną. Zaplecze gastronomiczne pozwoli zapomnieć o mozolnych przygotowaniach przed imprezą, a atrakcje oraz weekendowe wystąpienia DJ’a zabezpieczą przed jakąkolwiek nudą. Wrotkarnia Roller & Dance jest świetną alternatywą na randkę dla osób w każdym wieku. Wygodne loże zapewniają komfort.

Jak powszechnie wiadomo, nowe doświadczenia zbliżają, a wizyta w tym miejscu z pewnością zapewni wiele wrażeń i uczucie beztroski w odróżnieniu od kolejnej wizyty w standardowej restauracji. Spędzanie czasu z przyjaciółmi również nabiera nowego wymiaru. Z obserwacji wynika, że wizyta w Roller & Dance to dużo śmiechu, sielanka i duża swoboda. Endorfiny, które są uwalniane podczas jazdy na pewno mają duży wpływ na dobre samopoczucie gości tego miejsca. Niewątpliwie mają na nie również wpływ dmuchane zjeżdżalnie, które umiejscowione są wewnątrz obiektu. Nie ma ograniczeń ze względu na wiek użytkownika, a atmosfera sprawia, że nikt nie czuje się skrępowany korzystając z atrakcji. Specjalny ukłon został wykonany w kierunku dzieci. Powstała specjalnie dedykowana oferta urodzinowa, w której skład wchodzi opieka animatora lub instruktora, który dba o to, żeby dzieci nie nudziły się ani na moment, piniata wypełniona po brzegi słodkościami, prezent dla solenizanta oraz wiele więcej.

Codziennie jest możliwość jazdy na własnych rolkach i wrotkach, a jeżeli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z jazdą, to bogato wyposażona wypożyczalnia na pewno dobierze odpowiedni rozmiar wrotek, kasku oraz ochraniaczy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na ofertę specjalną. Jest ona skierowana zarówno do szkół w ramach wycieczek oraz stałej współpracy, jak i drużyn sportowych. Stała współpraca stanowiąca nieszablonowy rodzaj treningu lub zajęć wychowania fizycznego jest obfita w korzyści i wprowadza urozmaicenie w sportowym grafiku zajęć. Wrotkarnia otwarta jest codziennie i oferuje obszerny parking, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Kolejnym atutem Roller & Dance jest znajdująca się w niej wypożyczalnia strojów oraz stanowisko napełniania balonów helem. A co jeśli nie jeździsz i nie masz ochoty spróbować swoich sił? Wrotkarnia nie pobiera opłat od osób niejeżdżących. Jeśli chcesz spędzić czas w inny sposób niż zwykle, mieć na oku swoich podopiecznych lub po prostu posiedzieć z znajomymi wejdź i po prostu poczuj się jak u siebie.


ATRAKCJE : 26.10.2019r – WARSZTATY SLALOMOWE

26.10.2091r – 19:00 – 23:00 15zł za 4h + sprzęt ( może być własny )

Pytania oraz zapisy pod numerem: 531 415 505 Wrotkarnia Roller & Dance znajduje się w tej samej hali, co sklep z artykułami budowlanymi „Majster”, przy ul. Konstytucji 3 Maja 12a. Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej, facebook’a oraz profilu na instagramie. Zawsze jest kolorowo, i można znaleźć informacje o bieżących atrakcjach , warsztatach i imprezach a ogłaszane tam konkursy są warte zachodu. www.rolleranddance.pl www.facebook.pl/rolleranddance www.instagram.com/rolleranddancee

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.