WARSZAWA. Poseł Marek Sowa spotkał się w Sejmie z młodzieżą z Brzeszcz

12 grudnia 2019 Autor: red
fot. FB/Poseł Marek Sowa

fot. FB/Poseł Marek Sowa

Poseł Marek Sowa w każdy poniedziałek miesiąca spotyka się z mieszkańcami. W tym tygodniu zaprosił do Sejmu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzeszczach.

Dodatkowo spotkał się z grupą młodzieży z Krzeszowic, Krakowa oraz Olkusza, która przyjechała na zaproszenie posła Aleksandra Miszalskiego.

-Dziękuje Pani Jolancie Hodur, Katarzynie Bliźniak oraz Grzegorzowi Małodobremu za zorganizowanie poniedziałkowego wyjazdu do Warszawy – mówi poseł Marek Sowa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Fil, 13.12.2019 19:10
Czy ten na wskroś zblamowany człowiek którego słowo nie jest warte funta śpików mógłby coś pożytecznego zrobić dla powiatu a mianowicie zaprzestać już przyjeżdżania z obecnego koryta do Powiatu Oświęcimskiego?!!!!
Hotlin, 13.12.2019 17:47
Brawo Panie pośle, prawdziwy patriota i mąż stanu. Gratuluję.