WITKOWICE. Modernizacja szkoły na finiszu

11 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. UG Kęty

Fot. UG Kęty

Blisko 100 tys. zł przeznaczono w tym roku na dostosowanie budynku do warunków przeciwpożarowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Witkowicach. Roboty potrwają do 24 sierpnia. Inwestycja jest w całości finansowana ze środków własnych placówki.

W ramach inwestycji wykonane zostanie wydzielenie pożarowe: dwóch przedsionków kondygnacji poddasza, korytarza przewiązki na piętrze, szatni.

Modernizacja obejmuje również: montaż nowych okien oddymiających wraz z przeróbką dachu, wymianę i montaż okien napowietrzających przy wejściu głównym, dostawę i montaż stolarki okiennej, dostawę i montaż stolarki drzwiowej, oznakowanie klatki południowej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy