WITKOWICE. Zmarł 58-letni pieszy potrącony wczoraj przez skodę

20 grudnia 2017 , aktualizacja: 20 grudnia 2017 08:45 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

We wtorek popołudniu na ulicy Beskidzkiej w Witkowicach doszło do potrącenia pieszego.


-Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 46-letni osieczanin kierując skodą octavią potrącił 58-mieszkańca Witkowic, który był pod wpływem alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Prawdopodobnie, w momencie kiedy samochód znajdował się na równi z pieszym, pijany 58-latek zatoczył się i wpadł na pojazd.


Pieszy w bardzo ciężkim stanie trafił do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki pod nadzorem prokuratora.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rafał, 20.12.2017 21:43
Nie dajcie się zabić, noście odblaski!!! Jeżeli mąż chce iść na piwo to jak już musi to z odblaskiem, to na pewno zwiększy jego szansę na powrót do domu. Dzieci obowiązkowo!!! W dzisiejszych czasach tak niewiele potrzeba aby stracić życie.