WITKOWICE. Pożar samochodu przy ulicy Cichej

07 lutego 2018 Autor: png
WITKOWICE. Pożar samochodu przy ulicy Cichej
Strażacy z PSP Andrychów (1 pojazd), PSP Oświęcim (4 pojazdy), OSP Kęty (2 pojazdy) i OSP Witkowice (1 pojazd) wzięli udział w akcji gaszenia pożaru przy ulicy Cichej w Witkowicach. Tam zapalił się samochód znajdujący się pod wiatą budynku mieszkalnego.

Na miejsce jako pierwszy przybył zastęp JRG Andrychów. Na podjeździe palił się samochód osobowy od którego zajęły się dach i elewacja budynku. Po opanowaniu pożaru przystąpiono do częściowej rozbiórki dachu i elewacji. Dogaszono zarzewia ognia i sprawdzono budynek przy pomocy kamery termowizyjnej. W działaniach trwających 1,5 godziny wzięło udział ponad 30 strażaków. Uratowano budynek mieszkalny o wartości ok. 300 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy