WITKOWICE. Wpadł z powodu niesprawnego oświetlenia

06 września 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Kętach wykonując w swoim rewirze zdania w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, wyeliminował z ruchu drogowego kierowcę z sądownie orzeczonym zakazem kierowania oraz cofniętymi uprawnieniami do kierowania.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż po godz. 8.00 na ul. Beskidzkiej. Dzielnicowy zauważył volkswagena z usterką oświetlenia. Zatrzymał pojazd do kontroli.

- Okazało się, że 23-letni mieszkaniec Gminy Kęty wsiadł za kierownicę samochodu pomimo faktu, iż posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania oraz cofnięte uprawnienia do kierowania - poinformowała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem pomimo sądownie orzeczonego zakazu kierowania grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, natomiast za jazdę z cofniętymi uprawnieniami kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy