WŁOSIENICA. Komfortowo podjadą do kościoła

24 maja 2018 Autor: red
Fot. UG Oświęcim

Fot. UG Oświęcim

Dobiegł końca remont ul. Rzecznej. Na odcinku od ulicy Strażaków w kierunku kościoła na wzmocnionej podbudowie wykonano nową nawierzchnię. Modernizacja tej ulicy kosztowała 210 tys. zł.

Wyremontowane zostały także zjazdy na posesje. Poprawiono odwodnienie drogi.

- Podczas prac prowadzonych przez kilka tygodni mieszkańcy mogli dojechać do kościoła bez przeszkód, ponieważ jeszcze w 2016 roku przebudowana została biegnąca równolegle ulica Bernasia. 22 maja protokół odbioru robót podpisali wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz i sołtys Włosienicy Władysław Zaliński - informuje Urząd Gminy Oświęcim.

Inwestycję częściowo sfinansowano z Funduszu Sołeckiego. W 2017 r. mieszkańcy przeznaczyli 20 tys. zł na dokumentację i materiały, a w tym roku tyle samo dołożyli na roboty drogowe. Łączny koszt modernizacji ul. Rzecznej to ok. 210 tys. zł.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Jeżdzący po kocich łbach, 25.05.2018 14:10
Super - poszły pieniądze na dojazd świąteczny -pleban zadowolony poklepie wójta a reszta po kocich łbach codziennie do pracy , dzieci do szkoły -rozkopali, zniszczyli i udaja głupa dalej rozkopują