WŁOSIENICA. Na krajówce bmw uderzyło w fiata. Dwie osoby trafiły do szpitala

28 grudnia 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę w godzinach popołudniowych na ulicy Długiej w Włosienicy doszło do zdarzenia drogowego. Utrudnienia na drodze krajowej nr 44 trwały kilkadziesiąt minut.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z oświęcimskiej drogówki wynika, iż kierujący bmw, 21-letni oświęcimianin stracił panowanie nad swoim pojazdem i na łuku jezdni zjechał na przeciwległy pas. Pojazd zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem panda, którym kierował 25-letni mieszkaniec województwa dolnośląskiego.

Do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu na badania trafił kierowca fiata oraz jego pasażerka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Bmwe, 08.01.2018 10:14
Jak widzisz tych dwóch piszących to dzwon po kaftan
Marek , 29.12.2017 16:13
Kierowcy BMW to zagrożenie dla ruchu. BMW POWINNI TEGO ZABRONIĆ.
Czesław, 28.12.2017 12:08
Gdy widzisz zbliżające BMW od razu uciekaj do rowu. Uratujesz przynajmniej życie.