WŁOSIENICA. Nieszczęśliwy wypadek w pracy. 37-letni mężczyzna trafił do szpitala

01 marca 2018 Autor: sz
WŁOSIENICA. Nieszczęśliwy wypadek w pracy. 37-letni mężczyzna trafił do szpitala

W środę po południu doszło do nieszczęśliwego wypadku w jednej z firm znajdujących się na terenie Włosienicy.

-W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 37-letni pracownik, mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, podczas przetaczania wagonów kolejowych doznał poważnego urazu palców – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

37-letni mężczyzna został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie pozostał na leczenie. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają oświęcimscy policjanci.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy