WŁOSIENICA. Poczuj klimat Wielkanocy

12 kwietnia 2019 Autor: sz
WŁOSIENICA. Poczuj klimat Wielkanocy
W najbliższą niedziele w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej we Włosienicy odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Spotkania z Tradycją Świąteczną: Wielkanoc 2019.

Podczas spotkania nastąpi rozstrzygnięcie wielkanocnych konkursów i rozdanie nagród. Będzie można zobaczyć występy artystyczne, a także spróbować potraw wielkanocnych.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim we współpracy z Kołami Gospodyń Wiejskich. Początek zaplanowano na godzinę 15.00.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Łysy, 14.04.2019 11:50
A pan Putin jak się ma, a cycolina tańce uprawia wokół Władzia?