WYBORY 2019. Polska potrzebuje lewicy, a lewica potrzebuje nowej energii

08 października 2019 Autor: Materiał zlecony
WYBORY 2019. Polska potrzebuje lewicy, a lewica potrzebuje nowej energii

Mam 36 lat i dość bylejakości oraz kłamstw. PiS podkreśla swoją skuteczność, mówi, że dotrzymuje słowa.

Czy tak jest?

Wdrożyli program 500+ i to tyle ich zasług na 4 lata. Pieniądze potrafi rozdawać każdy. Jeden sukces nie może usprawiedliwiać porażek we wszystkich innych dziedzinach.

Mam dość!

— Mam dość demolki służby zdrowia - ludzie umierają na sorach, kolejki do specjalistów są najdłuższe w historii, pacjenci nie mają leków, a leki które są drożeją przez nieudaczników, którzy zapominają wpisać je na listę leków refundowanych. Polska jest wyspą w Unii Europejskiej, w której pacjenci chorzy onkologiczne są pozbawieni leków, które na zachodzie są powszechnie stosowane. To mnie boli szczególnie na raka chorowali moim rodzicie. Mama zamarła jak byłem w przedszkolu, a Tata zanim skończyłem studia.

— Mam dość demolki edukacji — fatalnie przygotowana reforma, która sprawiła że dzieci nie mieszczą się w szkołach, chodzą na dwie zmiany, siedzą do nocy. Poniżeni nauczyciele zmieniają pracę. Panuje chaos jakiego jeszcze nie było.

— Mam dość łamania prawa przez rządzących - reforma wymiaru sprawiedliwości sprawiła, że postępowania trwają dłużej, a pracownicy ministerstwa sprawiedliwości mają komórkę zajmującą się walką z tymi, którzy myślą inaczej. Prokuratura nie działa. Ludzie PiS są bezkarni, nawet nie są przesłuchiwani, a jeśli prokuratura zajmuje się sprawą to dowody albo giną albo się magicznie uszkadzają.

— Mam dość propagandy w publicznych mediach.

— Mam dość łamania konstytucji przez rządzących. Rozwalenie trójpodziału władzy to był tylko początek. Obecna władza „ma gdzieś” konstytucję, obowiązujące prawo. Są ponad prawem. Trzeba temu położyć kres.

Swoją pracą dla kraju sprawię że będzie normalnie. Ostatnie 4 lata pokazały jak ważna w Sejmie jest Lewica i nie chodzi o licytowanie się na obietnice wyborcze. Czas na uczciwość i skuteczność.

Polska potrzebuje lewicy, a lewica potrzebuje nowej energii.

Urodziłem się z sercem po lewej stronie, a działanie społeczne to moja pasja, wykształcenie i zdobywane od lat doświadczenie. Ubiegam się o mandat poselski razem z drużyną z którą "Łączy nas przyszłość" . Chcemy reformować Państwo i poprawiać los życia Polaków, a nie powtarzać, że za poprzedników było gorzej. Głosowanie na Lewicę, to głos, który oderwie PiS od władzy.

Zreanimujemy służbę zdrowia. Uzdrowimy edukację. Przywrócimy praworządność. Zagwarantujemy polskim Kobietom prawa, jakimi cieszą się Kobiety Europy Zachodniej. Zadbamy o realną świeckość państwa. Za politykę międzynarodową wreszcie odpowiadać będą wykształceni, rzetelni specjaliści. Odzyskamy pozycję i szacunek na arenie międzynarodowej, taki jak wtedy, gdy przyjmowano nas do Unii Europejskiej.

Wieloletni Poseł z naszego okręgu Stanisław Rydzoń, mówi że jestem jednym z najwybitniejszych przedstawicieli lewicy w Małopolsce Zachodniej i poleca głosowanie na mnie, Marszałek Marek Borowski, napisał: Znam Pawła od wielu lat - to wyjątkowo dobry i solidny kandydat!

To dla mnie ważne rekomendacje. Pracuję na to od lat:

Jestem absolwentem Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Posiadam tytuł magistra politologii Uniwersytetu Pedagogicznego. Studia ukończyłem z trzema specjalnościami: samorząd i praca socjalna, społeczno-ustrojowa oraz nauczycielską! Studiowałem również zarządzanie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Rolniczego. Ukończyłem studium samorządu terytorialnego organizowane przez Politechnikę Śląską. Swoje pierwsze polityczne kroki stawiałem ucząc się od najlepszych. Jeszcze na studiach byłem asystentem Marszałka Sejmu Marka Borowskiego, później pracowałem w biurze poselskim prof. Jana Widackiego, co pozwoliło mi zdobyć cenną wiedzę na temat zasad funkcjonowania sejmu oraz doświadczenie niezbędne w pracy poselskiej.

Od 2014 roku jestem radnym Gminy Oświęcim, obecnie po wyborze na drugą kadencję, jestem przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. Dałem się poznać jako aktywny radny, zawsze staram się rozwiązywać problemy zgłaszane przez mieszkańców. Powtarzam, że jako radny jestem „pracownikiem mieszkańców”. Tak też będę traktował pracę posła. Praca w biurze Poselskim pozwoliła mi poznać, jak w praktyce wykorzystywać instrumenty poselskie do pomocy ludziom. Mieszkańcy mojej Gminy, wiedzą że jestem konsekwentny i nie dam się zbyć odpowiedziami niekompletnymi i zawierającymi mijanie się z prawdą.

Sprawy ludzi zawsze były i będą mi najbliższe.

Jestem zwolennikiem wzmocnienia samorządu. Uważam, że pieniądze powinny zostać na dole, na realizację potrzeb mieszkańców. Sprzeciwiam się przerzucaniu na Jednostki Samorządu Terytorialnego kosztów obietnic i nieprzygotowanych reform rządowych.

Zapraszam do zapoznania się z moją witrynę internetową: http://www.paweljezierski.eu i obserwowania mojej strony na portalu Facebook: https://www.facebook.com/jezierski5

13.10 proszę Państwa o wybór przyszłości, zamiast powrotu do przeszłości. Paweł Jezierski - lista nr 3, miejsce nr 5.


Pamiętaj decydujesz Ty, nie miejsce na liście.

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.